Čas na serveru 16:02:36

Cyril Bouda
Masopustní příšerky

Id: 2181

Masopustní příšerky

  •  / Masopustní příšerky / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:

1 200