Čas na serveru 11:11:50

Cyril Bouda
Masopustní příšerky

Id: 64132

Masopustní příšerky

  •  / Masopustní příšerky / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1204x

Vyvolávací cena:

1 200