Čas na serveru 14:48:20

Cyril Bouda
Na břehu

Id: 329201

Na břehu

  •  / Na břehu / Cyril Bouda
  •  / Na břehu / Cyril Bouda
  •  / Na břehu / Cyril Bouda

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 1497x

Vyvolávací cena:
3 800

19 500