Čas na serveru 16:35:45

Cyril Bouda
Námořníci

Id: 270028

Námořníci

  •  / Námořníci / Cyril Bouda
  •  / Námořníci / Cyril Bouda
  •  / Námořníci / Cyril Bouda
  •  / Námořníci / Cyril Bouda

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 43x

Vyvolávací cena:

2020,11-1,09,19,34,00
( 9.11.2020, 19:34:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

21.10.2020 8:27 1 000 Kč