Čas na serveru 10:55:35

Cyril Bouda
Návrh ilustrace

Id: 258709

Návrh ilustrace

  •  / Návrh ilustrace / Cyril Bouda

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 952x

Vyvolávací cena:

15 600