Čas na serveru 10:03:16

Cyril Bouda
Nevěsta

Id: 88604

Nevěsta

  •  / Nevěsta / Cyril Bouda
  •  / Nevěsta / Cyril Bouda
  •  / Nevěsta / Cyril Bouda

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno, věnování, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1993x

Vyvolávací cena:
1 200

4 300