Čas na serveru 16:25:52

Cyril Bouda
Panorama Prahy

Id: 224006

Panorama Prahy

  •  / Panorama Prahy / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, papír pod sklem znečištěn, stav viz foto,po

zobrazeno: 6016x

Vyvolávací cena:
1 200

22 000

Příhozy: 54