Čas na serveru 10:57:31

Cyril Bouda
Plumlov

Id: 372401

Plumlov

  •  / Plumlov / Cyril Bouda
  •  / Plumlov / Cyril Bouda
  •  / Plumlov / Cyril Bouda

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole monogramem v tisku i vlastnoručně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2396x

Vyvolávací cena:

11 500