Čas na serveru 17:09:13

Cyril Bouda
Pohádkový motiv

Id: 218404

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Cyril Bouda

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 853x

Vyvolávací cena:
4 800

21 222