Čas na serveru 23:13:23

Cyril Bouda
Pohádkový motiv

Id: 278203

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Cyril Bouda

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5254x

Vyvolávací cena:

36 555

Příhozy: 61