Čas na serveru 15:33:13

Cyril Bouda
Portrét ženy

Id: 1807

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Cyril Bouda

olej/sololit, rozměr 33 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3921x

Vyvolávací cena:

13 000