Čas na serveru 17:02:56

Cyril Bouda
Pražské duo

Id: 208720

Pražské duo

  •  / Pražské duo / Cyril Bouda
  •  / Pražské duo / Cyril Bouda
  •  / Pražské duo / Cyril Bouda

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 11 x 16 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 990x

Vyvolávací cena:

12 500

Příhozy: 55