Čas na serveru 16:17:22

Cyril Bouda
Smrťák

Id: 252107

Smrťák

  •  / Smrťák / Cyril Bouda
  •  / Smrťák / Cyril Bouda
  •  / Smrťák / Cyril Bouda

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu

zobrazeno: 1727x

Vyvolávací cena:
2 800

11 500