Čas na serveru 10:31:49

Cyril Bouda
Studie

Id: 206905

Studie

  •  / Studie / Cyril Bouda
  •  / Studie / Cyril Bouda
  •  / Studie / Cyril Bouda

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2796x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 51