Čas na serveru 10:30:29

Cyril Bouda
Z divadelního představení

Id: 218401

Z divadelního představení

  •  / Z divadelního představení / Cyril Bouda

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1370x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 59