Čas na serveru 11:38:48

Cyril Bouda
Z Karlova mostu

Id: 241903

Z Karlova mostu

  •  / Z Karlova mostu / Cyril Bouda

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 24 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1800x

Vyvolávací cena:

22 000