Čas na serveru 15:20:55

Cyril Bouda
Zátiší

Id: 117410

Zátiší

  •  / Zátiší / Cyril Bouda
  •  / Zátiší / Cyril Bouda
  •  / Zátiší / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1902x

Vyvolávací cena:
500

7 500