Čas na serveru 15:37:34

Cyril Bouda
Zátiší se šachovnicí

Id: 776

Zátiší se šachovnicí

  •  / Zátiší se šachovnicí / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr 21,5 x 34 cm, signováno vpravo dole Cyril Bouda tužkou, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2964x

Vyvolávací cena:

2 900