Čas na serveru 08:12:39

Cyril Bouda
Zuzanka

Id: 2137

Zuzanka

  •  / Zuzanka / Cyril Bouda
  •  / Zuzanka / Cyril Bouda
  •  / Zuzanka / Cyril Bouda
  •  / Zuzanka / Cyril Bouda

mědirytina s barevnou akvatintou, rozměr ve výřezu 26,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 58, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 4773x

Vyvolávací cena:
2 200

9 000