Čas na serveru 12:34:29

Cyril Chramosta
Jihočeský rybník

Id: 572

Jihočeský rybník

  •  / Jihočeský rybník / Cyril Chramosta

olej/pastel/karton, rozměr ve výřezu 28 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3369x

Vyvolávací cena:

15.10.2013, 21:25:00

15.10.2013 21:19 1 500 Kč