Čas na serveru 11:48:55

Cyril Chramosta
Lipno

Id: 211708

Lipno

  •  / Lipno / Cyril Chramosta
  •  / Lipno / Cyril Chramosta
  •  / Lipno / Cyril Chramosta
  •  / Lipno / Cyril Chramosta

olej/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24,5 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1905x

Vyvolávací cena:
1 800

10 500