Čas na serveru 15:31:45

Cyril Chramosta
Na kluzišti

Id: 851

Na kluzišti

  •  / Na kluzišti / Cyril Chramosta

kolorovaný akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37 cm, signováno vpravo dole Chramosta, datováno 41, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3056x

Vyvolávací cena:

1 600