Čas na serveru 05:12:30

Cyril Zatloukal
Rozsévač

Id: 377410

Rozsévač

  •  / Rozsévač / Cyril Zatloukal

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky cca 52 cm, výška celková včetně podstavce cca 57 cm, značeno na plintě, značka litce, podstavec v ploše poškozen

zobrazeno: 1293x

Vyvolávací cena:

7 500