Čas na serveru 00:28:27

D. Sedláček
Ovocné zátiší

Id: 42824

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / D. Sedláček

olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole D. Sedláček, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2256x

Vyvolávací cena:
1 800

3 617