Čas na serveru 08:42:31

D. Sedláček
Ovocné zátiší

Id: 42824

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / D. Sedláček

olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole D. Sedláček, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2227x

Vyvolávací cena:
1 800

3 617