Čas na serveru 09:45:06

Dalibor Čeřovský
Baletka

Id: 90017

Baletka

  •  / Baletka / Dalibor Čeřovský

olej/karton, rozměr 49 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, oděrky na rámu, původní stav, PO

zobrazeno: 1608x

Vyvolávací cena:

4.9.2017, 21:34:00

4.9.2017 21:27 1 000 Kč