Čas na serveru 19:45:23

Dalibor Chatrný
Abstraktní koláž

Id: 268702

Abstraktní koláž

  •  / Abstraktní koláž / Dalibor Chatrný

koláž/papír, rozměr viditelný 44 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, konzultováno původním majitelem s PhDr. Mahulenou Nešlehovou

zobrazeno: 4126x

Vyvolávací cena:
3 800

9 300