Čas na serveru 12:09:09

Dalibor Chatrný
Dvě ruce

Id: 420301

Dvě ruce

  •  / Dvě ruce / Dalibor Chatrný

akryl/papír fixovaný na sololitu, rozměr 63 x 87 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 3283x

Vyvolávací cena:

11 100