Čas na serveru 19:35:08

Dana Puchnarová-Storm
Krajina

Id: 330604

Krajina

  •  / Krajina / Dana Puchnarová-Storm

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole s datací, též na zadní straně, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena: