Čas na serveru 10:22:13

Daniel Dondé
Marilyn Monroe

Id: 1040

Marilyn Monroe

  •  / Marilyn Monroe / Daniel Dondé

kombinovaná technika/akryl/plátno, rozměr plátna 119,5 x 69,5 cm, signováno vpravo dole dondé, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1778x

Vyvolávací cena:
28 000

47 000