Čas na serveru 09:33:18

Daniela Benešová
Tábor

Id: 178002

Tábor

  •  / Tábor / Daniela Benešová
  •  / Tábor / Daniela Benešová
  •  / Tábor / Daniela Benešová
  •  / Tábor / Daniela Benešová

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno uprostřed dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 2179x

Vyvolávací cena:

10 500