Čas na serveru 14:43:09

Desiderius Orban
Kopcovitá krajina

Id: 298707

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina / Desiderius Orban

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz krakelován

zobrazeno: 1815x

Vyvolávací cena:

10 500