Čas na serveru 04:37:37

Dimitrij Kadrnožka
Dívky v orchidejích

Id: 30602

Dívky v orchidejích

  •  / Dívky v orchidejích / Dimitrij Kadrnožka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, číslováno 2/50, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2551x

Vyvolávací cena:
700

2 600