Čas na serveru 02:41:38

Dobroslav Foll
Desatero

Id: 1102

Desatero

  •  / Desatero / Dobroslav Foll
  •  / Desatero / Dobroslav Foll
  •  / Desatero / Dobroslav Foll
  •  / Desatero / Dobroslav Foll

akryl/sololit, rozměr 74 x 45 cm, signováno uprostřed dole FOLL, datováno 72, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2237x

Vyvolávací cena:
7 500

13 000