Čas na serveru 16:18:21

Dobroslav Foll
Konvolut dvou kusů

Id: 118206

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Dobroslav Foll

litografie/papír, velikosti tisků 14 x 25,5 cm a 22,5 x 34 cm, signováno vpravo dole a vlevo dole, autorský tisk, lehce pomačkané rohy větší litografie, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1544x

Vyvolávací cena:
600

13 000

Příhozy: 62