Čas na serveru 16:09:42

Dobroslav Foll
Létající vrata

Id: 88201

Létající vrata

  •  / Létající vrata / Dobroslav Foll

malba/sololit, rozměr 40 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, zcela původní stav, lehce poškozená malba hnědými skvrnami, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1526x

Vyvolávací cena:

14 000