Čas na serveru 04:54:01

Znalec na telefonu 602 308 275

Dobroslav Foll
Malá kabina

Id: 88202

Malá kabina

  •  / Malá kabina / Dobroslav Foll

olej/sololit, rozměr cca 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno, původní stav, popis na zadní straně

zobrazeno: 48x

Vyvolávací cena:
7 000

7 000

2017,09-1,04,21,27,00
( 4.9.2017, 21:27:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

21.7.2017 14:16 7 000 Kč