Čas na serveru 12:09:33

Dobroslav Foll
Malá kabina

Id: 88202

Malá kabina

  •  / Malá kabina / Dobroslav Foll

olej/sololit, rozměr cca 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno, původní stav, popis na zadní straně

zobrazeno: 2285x

Vyvolávací cena:
7 000

55 000