Čas na serveru 21:07:20

Dobroslav Foll
Návrh vitráže

Id: 136601

Návrh vitráže

  •  / Návrh vitráže / Dobroslav Foll

olej/sololit, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, autorsky olištováno, obraz v minulosti odborně čištěn

zobrazeno: 1719x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 57