Čas na serveru 23:24:20

Dobroslav Foll
U rakety

Id: 232102

U rakety

  •  / U rakety / Dobroslav Foll
  •  / U rakety / Dobroslav Foll
  •  / U rakety / Dobroslav Foll

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci do Světa sovětů z roku ´58

zobrazeno: 3042x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 55