Čas na serveru 10:45:19

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Dobroslav Foll
ÚPF - sekce kosmonautiky

Id: 232101

ÚPF - sekce kosmonautiky

  •  / ÚPF - sekce kosmonautiky / Dobroslav Foll

kombinovaná technika/malba/koláž/sololit, rozměr viditelný 49 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 104x

Vyvolávací cena:
2 900

2 900

2020,03-1,09,19,38,00
( 9.3.2020, 19:38:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.