Čas na serveru 07:13:08

Dobroslav Foll
ÚPF - sekce kosmonautiky

Id: 232101

ÚPF - sekce kosmonautiky

  •  / ÚPF - sekce kosmonautiky / Dobroslav Foll

kombinovaná technika/malba/koláž/sololit, rozměr viditelný 49 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2464x

Vyvolávací cena:
2 900