Čas na serveru 06:11:46

Dominik Mareš
Tři páry

Id: 75704

Tři páry

  •  / Tři páry / Dominik Mareš
  •  / Tři páry / Dominik Mareš
  •  / Tři páry / Dominik Mareš
  •  / Tři páry / Dominik Mareš

malba/plátno, rozměr 44,5 x 45 cm, signováno vlevo dole a na zadní straně, lokálně protlačené plátno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:

7 000