Čas na serveru 01:37:05

Dominik Schuhfried
Děti s kozlíkem

Id: 278101

Děti s kozlíkem

  •  / Děti s kozlíkem / Dominik Schuhfried

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno a datováno 1869 vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, obraz v minulosti restaurován, drobné oděrky na dekorativním rámování

zobrazeno: 5041x

Vyvolávací cena:
11 000

38 000