Čas na serveru 05:36:57

Dora Hitz
Portrét

Id: 143129

Portrét

  •  / Portrét / Dora Hitz
  •  / Portrét / Dora Hitz
  •  / Portrét / Dora Hitz

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, uvolněné plátno, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 1819x

Vyvolávací cena:

12 500