Čas na serveru 10:58:10

Drahoslav Šolta
Dům ve stráni

Id: 139928

Dům ve stráni

  •  / Dům ve stráni / Drahoslav Šolta

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorovo razítko

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena: