Čas na serveru 15:38:49

Drahoslav Šolta
Kampa

Id: 406405

Kampa

  •  / Kampa / Drahoslav Šolta
  •  / Kampa / Drahoslav Šolta
  •  / Kampa / Drahoslav Šolta

akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

zobrazeno: 1402x

Vyvolávací cena:

14 500