Čas na serveru 20:06:38

Drahoslav Šolta
Kinského zahrada

Id: 406403

Kinského zahrada

  •  / Kinského zahrada / Drahoslav Šolta

akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

zobrazeno: 2130x

Vyvolávací cena:

25 000