Čas na serveru 22:12:40

Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší

Id: 377411

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Drahoslav Šolta

malba/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, autorská razítka na zadní straně, olištováno

zobrazeno: 1186x

Vyvolávací cena:

22 501