Čas na serveru 22:40:54

Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší

Id: 392203

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Drahoslav Šolta

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorská razítka, nerámováno

zobrazeno: 3728x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 63