Čas na serveru 20:09:16

Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší

Id: 406402

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Drahoslav Šolta

akryl/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

zobrazeno: 4055x

Vyvolávací cena:

11 000