Čas na serveru 15:46:18

Drahoslav Šolta
Město v červeném

Id: 139930

Město v červeném

  •  / Město v červeném / Drahoslav Šolta

olej/plátno, rozměr 100 x 114 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 2799x

Vyvolávací cena:
6 000

7 000