Čas na serveru 22:00:17

Drahoslav Šolta
Podolí

Id: 392202

Podolí

  •  / Podolí / Drahoslav Šolta
  •  / Podolí / Drahoslav Šolta
  •  / Podolí / Drahoslav Šolta

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorská razítka

zobrazeno: 1265x

Vyvolávací cena:

20 000